Dronex® Sinyal Kesici Dron Savar

Her türlü insansız hava aracı (İHA) dronlar için ürettiğimiz dron savar jammer cihazları ile ilgili detayları bu web sitemizde bulabilirsiniz.

Dron Savar Dürbünlü Tüfek Jammer

Tüfek dürbünü ile odaklamalı çalışan bu uzun mesafeli Dron Savar Jammer Cihazı ile sakıncalı bölgelerde izinsiz, istenmeyen uçuşlar yapan tüm drone tipi hava araçlarının kumanda kontrolleri, video görüntüleri ve GPS yer belirleme sinyalleri engellenerek drone düşürülür.

Alçak irtifa insansız hava araçları savunma sistemi olan bu Uzun Mesafeli Dürbünlü Dron Savar Jammer, zararlı drone uçaklarının tüm frekanslarını bozmak ve onları düşürmek için firmamız tarafından geliştirilen ve yerli sermaye kullanılarak üretilen tam profesyonel dron jammeridir.

Dronun kumanda ile aralarındaki her türden iletişimini keserek dronu havada kontrolsüz hale getiren bu jammer, aynı zamanda video yayınını da engelleyerek dronun jammer çalıştırıldığı süre boyunca kör kalmasına neden olur. Ayrıca GPS frekansını da bloke ederek zaten kontrolü tamamen kaybedilmiş oran dronun, geri dönüşünü veya GPS üzerinden kumanda edilmesi ihtimalini de ortadan kaldırarak, deyim yerindeyse "tamamen felç olmasına" neden oluyor ve bu tip zararlı hava araçlarının üzerinde uçuş yapmasının güvenlik tehdidi oluşturabileceği cezaevi, askeri bölge, operasyon alanı, valilik, il özel idare, emniyet müdürlüğü gib stratejik alanların tamamen korunmasını sağlıyor.

Bu dürbünlü tüfek jammer ile bloke edilen dron, ya rüzgarda kendini kaybediyor ya da bu tüfek ile birlikte kontrollü bir şekilde bulunduğu noktaya inişi veya düşmesi sağlanıyor.

  • Ürün Kodu: DRN2-T1
  • Dron Savar Dürbünlü Tüfek Jammer

Etiketler: Jammer, Anti Dron, Dron Jammer, Dron Engelleyici, Dron Düşürücü, Dron Bloke, Quadcopter Jammer, Multikopter Jammer, Tüfek Jammer, Dron Tüfek,