Dronex® Sinyal Kesici Dron Savar

Her türlü insansız hava aracı (İHA) dronlar için ürettiğimiz dron savar jammer cihazları ile ilgili detayları bu web sitemizde bulabilirsiniz.

Hakkımızda

1996 yılında çok ortaklı bir limited Şirket olarak kurulan firmamız kurulduğu günden itibaren elektronik tehditlere karşı önlemler alanında çeşitli ar-ge ve uygulama faaliyetleri yürütmüştür. Dinleme cihazları ile yapılan ortam ve telefon dinlemelerini engelleyecek cihazların ithalatını ve geliştirmelerini yapan firmamız aynı şekilde gizli kamera tehditlerine karşı da savunma cihazlarının temin ve üretimini gerçekleştirmiştir. Bununla birlikte uzun mesafe görüntü ve ses yayını için sinyal güçlendirici cihazların da üretim ve temini yapılmıştır. 

2003 yılından bugüne kadar da sinyal bozucu jammer cihazlar firmamız tarafından tamamen yerli üretim olarak hizmete sunulmuştur. Bu tarihten önce yurt dışı kaynaklı temin edilen ve ülke ihtiyaçlarına tam olarak cevap veremeyen jammer cihazları, bu gereksinimden dolayı tamamen yerli üretim olarak imal etmekte olup, askerimiz, polisimiz ve çoğu resmi kurumun ihtiyaçlarını tam ve etkili bir şekilde karşılamaktayız. 


Çalışma ve üretim alanlarımız ;

Frekans karıştırıcı jammer cihazları,

Frekans yükseltici yayın cihazları,

Bina ve araziler için sismik tarama,

Uzaktan tetiklemeli patlayıcıların tespit, bloke ve imha edilmesi,

Kişisel ve kurumsal güvenlik hizmetleri,

Casus dinleme ve izlemelerin engellenmesi,

Üst düzey güvenlik danışmanlığı,

Proje / Uygulama / Üretim


SERTİFİKALARIMIZ: